Žhavé jížní pobřeží

28. ledna 2009 v 14:38 | xcarolinax |  Čtenářský deník

Jeff a Lula jsou dávní kamarádi. Právě v New Yorku složili maturitu a společně vyrážejí do Miami, kde má Lula od podzimu studovat na univerzitě. Lula má bydlet u svého otce, jehož naposled viděla jako malá, a Jeff u neznámého strýčka. Oba mají v plánu najít si v South Beach práci a užít si u moře prázdniny, jaké jim jejich chudé rodiny zatím nemohly dopřát.
South Beach je nádhera, bydlení u příbuzných zklamání. Nakonec si oba kamarádi pronajmou malý byt nad restaurací a hledají práci. Bohužel, zrovna tohle není tak snadné, jak si slibovali. Ze zoufalství přijmou nabídku své paní domácí CeCe, majitelky kubánské restaurace. Jeff se zaučuje jako kuchař a Lula jako číšnice. Ani nevadí, že žádný z nich neumí zpočátku nic, protože podnik stejně neprosperuje.
A pak se kamarádi dozvědí o televizní soutěži nejlepších hudebních skupin, jež hrají v restauracích na South Beach. To je něco pro ně! Lula s Jeffem navrhnou, aby i v jejich restauraci hrála hudební skupina a lákala hosty. CeCe se stane zpěvačkou, Jeff s dalším personálem hrají na různé nástroje, Lula píše texty písní. Potíž je v tom, že v jedné z nejlepších skupin zpívá Enrique, do kterého je Lula blázen... Takže, jsou z nich soupeři? Nebo dokáže láska překonat i profesní žárlivost a touhu po úspěchu?
Zdroj-Zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama