Červenec 2009

Men at work- Land down under

22. července 2009 v 14:12 | xcarolinax |  Videa
Tahle písnička se mi líbí.

22.7//Heh...Co napsat? Nic :oD

22. července 2009 v 14:04 | xcarolinax |  Moje kecy
Hello blink.gif picture by SunLucy. Včera jsme byli na tom výletě ve Splavech. Ráno k nám přijela teta, že už pojedeme. V autě jsem si pustila písničky na mobilunota a poslouchala, že ano. Když jsme přijeli tak venku sedělo snad celý naše příbuzenstvo. Chvíli jsme tam poseděli a pak jsme s babičkou, ségrou a já šly do lesa nasbírat borůvky no. Nasbírala jsem celej kelímek a poslouchala zase na mobilu písničky. Pak jsme se vrátily, chvíli ještě poseděli a jelo se. Cestou autem jsme se ještě s tetou stavily na zmzlině v Úštěku. Včera jsem chtěla jít na net a napsat, ale nešel. Dneska je to už v poho.
Dneska jsem šla se ségrou do krámu a koupit si časopis kvůli jednomu plakátu. V prvním stánku, do kterého jsme šly, tam ten časopis už neměli. Tak jsem musela do jinýho a jako tam ho naštěstí měli. Tak teď se hodlám dát ten plakát na zeď, ale musím si to celý trochu poupravit heh.

Ice coffee

22. července 2009 v 13:20 | xcarolinax |  Obrázky
Hmmmm..http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif..Dala bych si. Co vy?


20.7// Nuda prostě

20. července 2009 v 14:35 | xcarolinax |  Moje kecy

Ahojky
Jak se máte?? Já se mám...nudněEmoticône Pac Man 30. Byla jsem na facebooku a udělala jsem si pár kvízů. Jeden mě obvzlášť dostal jako. Ten kvíz byl _Co si o tobě myslí lidé na ulici_ tak mi vyšlo, že jsem kus!811!....takže hustý jako a taky tam byla jedná hustá otázka prej _Jsem ve společnosti neznámých lidí, uprdnu si hodně nahlas_ yay já myslela, že se zblázním smíchyEmoticône Pac Man 48. Ty kvízy jsou fakt na palicithwow.gif image by Salisko. Před chvílí jsem umyla nádobí a chystám si jít pustit nějaký film. To víte...nuda.
Zítra jedeme do Splavů na celodenní výlet s babičkou, ségrou a veze nás teta. Jedeme tam totiž za příbuznýma, oni tam jsou asi na 2 týdny na dovolené . Takhle tam jedeme už 3 rok. Minulý rok jsem nejela, protože mi bylo špatně.
Tak já si půjdu pustit ten film, už nemám co psát. Pahttp://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif

14.-19.7//Jsem byla u táty.

19. července 2009 v 21:19 | xcarolinax |  Moje kecy
Promiňte, že jsem se zase neozvala, ale byla jsem od 14. do 19.7 u táty. Teď tady napíšu co jsme každý den dělali. Nemusíte to číst.
Úterý
No tak v úterý nás táta vyzvedl a hned jsme jeli do lesa na houby, protože je táta na ty houby jak nemocnej. Moc se mi nechtěloEmoticône Pac Man 52, ale tak co dalo dělat že. Brouzdali jsme po lese a houby nikde, ale za to tam bylo borůvek jak nevim co. Tak jsme aspoň nasbírali borůvky...asi tak 1 kg, jinak jsme nemohli jít. Taťka chtěl totiž udělat borůvkový koláč. Zpátky cestou k autu se táta pořád zastavoval u borůvek a mě to už nebavilo, jak jinak, tak já takový na mojí ségru Páju a nevlastní ségru Kačku (4 roky jí jsou), že budeme protestovat. Tak jsme potom začely všechny tři řvát jak paka na celej les hahaha!568!. Nakonec jsme pak šli. Po obědě jsme se šli ještě projít na cyklostezku a naplánovali jsme si s tátou, že bysme mohli jít na kolo nějaký ten den. Potom ještě večer Kačka nechtěla spát, zrovna když jsem šla z koupelny kolem pokojíku tak jí slyšim jak řve protestujem, tak jsem se mohla přetrhnout smíchyEmoticône Pac Man 38.

Středa
Na středu jsme si naplánovali společný výlet do Prahy kromě Tomáška (můj nevlastní 2 letý brácha), protože má neštovice. Jeli jsme tam rychlíkem tak jsme tam byli rychle. Hned jak jsme tam přijeli tak tam liloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. jak z konve a ještě k tomu byla bouřkapixel . Rozhodli jsme se jít do jednoho centra kde je podmořský svět. Bylo to tam fajn. Potom jsme šli směrem k Palladiu omrknout obchody. Táta nám chtěl koupit něco k vysvědčení, ale nakonec si jenom ségra vybrala tričko a já nic. No chtěla jsem conversky, ale jelikož jedny už mám tak jsem měla smůlu a ještě ke všemu jsou tak drahý to je strašnýýýý, ale když ony jsou tak krásný. Když jsme to tam už prolezli, namířili jsme si to k vlaku a jeli domů.
Čtvrtek
Ve čtvrtek bylo vedro. Dopoledne jsme zůstali doma a odpoledne jsme jeli na menší výlet u nás ve městě a pak jsme jeli do krámu a domu. Moc toho nebylo.

Pátek
Tak na ten pátek jsme si naplánovali s tátou ty kola a dopoledne jsme jeli. Bylo taky děsný vedro a pařákObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211100%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., ale na tom kole to šlo. A moc se mi to líbilo, jeli jsme podél Labe a chatek a bylo to fakt super. Odpoledne teta s Kačkou a Pájou jela na koupák a já zůstala s tátou a Tomem doma. Mezitím co Tom spal, tak jsme s taťkou pouklidili. Když se Tom vzbudil tak jsem byla na notebooku a přišel ke mně tak jsem mu tam pouštěla šmouly a jiný blbiny. Mezitím se přihnala bouřka a pršeloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Potom ve 2:22 min. ráno jsme se vzbudila a byla další bouřkapixel .

Sobota
V sobotu jsme zůstali doma, protože venku pršeloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a bylo zataženo. Jenom teta s holkama šla do Zoo. Já jsem zůstala s tátou zase doma, protože se mi nikam nechtělo.

Neděle
No a v neděli což je dneska jsme jeli domu.

Fotky- Krkonoše //4. -11.7 2009//

12. července 2009 v 12:38 | xcarolinax |  Mé fotky
Ahojky, včera jsem přijela z Krkonoš. Dávám sem fotky, které jsem tam nafotila. Je jich víc, ale vybrala jsem jenom ty, které se mi nejvíc líbily.


3.6// Odjezd na týden do Krkonoš

3. července 2009 v 16:31 | xcarolinax |  Moje kecy

Ahojky lidičky. Zítra odjíždím s mamkou a ségrou na týden do Krkonoš, takže tady na blogu nic nebude. Do Krkonoš si taky beru foťák takže budu fotit, jak jen budu moc a pak sem fotky dám. Snad se počasí vydaří a z těch fotek něco bude lol.gif lol image by Enidta. Tak se mějte papa

Shakira - Whenever, Wherever

2. července 2009 v 17:04 | xcarolinax |  Videa
Tahle písnička se mi hodně líbila, když jsem byla menší

The Veronicas- Untouched

2. července 2009 v 16:44 | xcarolinax |  Videa
Úžasná písnička

1.obrázek _Converse_

2. července 2009 v 14:09 | xcarolinax
Tenhle obrázek jsem nakreslila před chvílí, protože se děsně nudimEmoticône Pac Man 40 . Napadlo mě totiž, že si vyzdobim dveře v pokojíčku..hehEmoticône Pac Man 45 . Není to nic extra, ale co !658!.

Miley Cyrus- See you again text

1. července 2009 v 17:34 | xcarolinax |  Texty
I've got my sight set on you
And I'm ready to aim
I have a heart that will
Never be tamed

1.6// Co všechno se seběhlo za poslední týden

1. července 2009 v 15:55 | xcarolinax |  Moje kecy
Minulou středu jsme měli rozlučku, která dopadla fakt dobře, ikdyž se na ní trénovalo na poslední chvíli !968!!568!. Pár lidí z 9 to chytlo a začali brečetEmoticône Pac Man 53 . Mimochodem já jsem byla v pohodě, ikdyž mi to je lítoEmoticône Pac Man 27, že se s těma lidma neuvidim..nwm no. Pak jsme ještě dostali hrnečky a pamětní list blink.gif picture by SunLucy. Po rozlučce jsem šla hned domu . Pár lidí od nás ze třídy zůstalo ve městě a šli se opít , paráda ty jo.Druhej den nevypadali moc dobře !811!...ani se nedivim. V pátek jsem zůstala doma, protože se šlo se školou do kina na Kozí příběh a na to se mi fakt nechtělo. O sobotě a neděli jsem měla docela blbou náladu, protože končíme na základce a už se prostě s lidma ze třídy moc neuvidíme.Poslední školní rok na zš utekl neskutečně rychle. V pondělí to bylo normal, nic jsme nedělali a já se zase nudilaEmoticône Pac Man 40. Včera, tedy v úterý bylo vysvědčení, které u mě dopadlo dobře a to jsem se moc neučila. Mám šest 2 a jinak samý. Potom co se dorozdalo vysvědčení, tak nám učitelka nalila dětský šampáňo !811! . Tak jsme si jakože připili Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211036%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.a popřála nám úspěch na další škole :)). Před školou jsme se ještě rozloučili a někteří neudrželi slzy až na mě (opět).

2.Dess

1. července 2009 v 15:18 | xcarolinax |  Designy blogu
2.Dess
Změnila jsem design blogu, protože ten první tu byl celkem dost dlouho. Nemám moc ráda změny tak jsem nechala záhlaví s Miley a stejnou barvu stránky. Změnila jsem jenom okraje stránky a dala jsem pryč menu. Menu je teď uprostřed stránky nahoře pod záhlavím :o)) Snad se nový dess líbí.

MENU

1. července 2009 v 12:41 | xcarolinax
Me and blog

Fun and other