14.-19.7//Jsem byla u táty.

19. července 2009 v 21:19 | xcarolinax |  Moje kecy
Promiňte, že jsem se zase neozvala, ale byla jsem od 14. do 19.7 u táty. Teď tady napíšu co jsme každý den dělali. Nemusíte to číst.
Úterý
No tak v úterý nás táta vyzvedl a hned jsme jeli do lesa na houby, protože je táta na ty houby jak nemocnej. Moc se mi nechtěloEmoticône Pac Man 52, ale tak co dalo dělat že. Brouzdali jsme po lese a houby nikde, ale za to tam bylo borůvek jak nevim co. Tak jsme aspoň nasbírali borůvky...asi tak 1 kg, jinak jsme nemohli jít. Taťka chtěl totiž udělat borůvkový koláč. Zpátky cestou k autu se táta pořád zastavoval u borůvek a mě to už nebavilo, jak jinak, tak já takový na mojí ségru Páju a nevlastní ségru Kačku (4 roky jí jsou), že budeme protestovat. Tak jsme potom začely všechny tři řvát jak paka na celej les hahaha!568!. Nakonec jsme pak šli. Po obědě jsme se šli ještě projít na cyklostezku a naplánovali jsme si s tátou, že bysme mohli jít na kolo nějaký ten den. Potom ještě večer Kačka nechtěla spát, zrovna když jsem šla z koupelny kolem pokojíku tak jí slyšim jak řve protestujem, tak jsem se mohla přetrhnout smíchyEmoticône Pac Man 38.

Středa
Na středu jsme si naplánovali společný výlet do Prahy kromě Tomáška (můj nevlastní 2 letý brácha), protože má neštovice. Jeli jsme tam rychlíkem tak jsme tam byli rychle. Hned jak jsme tam přijeli tak tam liloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. jak z konve a ještě k tomu byla bouřkapixel . Rozhodli jsme se jít do jednoho centra kde je podmořský svět. Bylo to tam fajn. Potom jsme šli směrem k Palladiu omrknout obchody. Táta nám chtěl koupit něco k vysvědčení, ale nakonec si jenom ségra vybrala tričko a já nic. No chtěla jsem conversky, ale jelikož jedny už mám tak jsem měla smůlu a ještě ke všemu jsou tak drahý to je strašnýýýý, ale když ony jsou tak krásný. Když jsme to tam už prolezli, namířili jsme si to k vlaku a jeli domů.
Čtvrtek
Ve čtvrtek bylo vedro. Dopoledne jsme zůstali doma a odpoledne jsme jeli na menší výlet u nás ve městě a pak jsme jeli do krámu a domu. Moc toho nebylo.

Pátek
Tak na ten pátek jsme si naplánovali s tátou ty kola a dopoledne jsme jeli. Bylo taky děsný vedro a pařákObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211100%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., ale na tom kole to šlo. A moc se mi to líbilo, jeli jsme podél Labe a chatek a bylo to fakt super. Odpoledne teta s Kačkou a Pájou jela na koupák a já zůstala s tátou a Tomem doma. Mezitím co Tom spal, tak jsme s taťkou pouklidili. Když se Tom vzbudil tak jsem byla na notebooku a přišel ke mně tak jsem mu tam pouštěla šmouly a jiný blbiny. Mezitím se přihnala bouřka a pršeloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Potom ve 2:22 min. ráno jsme se vzbudila a byla další bouřkapixel .

Sobota
V sobotu jsme zůstali doma, protože venku pršeloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a bylo zataženo. Jenom teta s holkama šla do Zoo. Já jsem zůstala s tátou zase doma, protože se mi nikam nechtělo.

Neděle
No a v neděli což je dneska jsme jeli domu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavlína pavlína | E-mail | 3. října 2009 v 14:22 | Reagovat

si hustá si dobrá O_O to čumim

2 pavlína pavlína | E-mail | 3. října 2009 v 14:29 | Reagovat

tíjo ale v pátek sem bila promočená :-D

3 pavlína pavlína | 15. listopadu 2009 v 13:00 | Reagovat

8-O  8-O  8-)  8-)  :-|  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama