22.7//Heh...Co napsat? Nic :oD

22. července 2009 v 14:04 | xcarolinax |  Moje kecy
Hello blink.gif picture by SunLucy. Včera jsme byli na tom výletě ve Splavech. Ráno k nám přijela teta, že už pojedeme. V autě jsem si pustila písničky na mobilunota a poslouchala, že ano. Když jsme přijeli tak venku sedělo snad celý naše příbuzenstvo. Chvíli jsme tam poseděli a pak jsme s babičkou, ségrou a já šly do lesa nasbírat borůvky no. Nasbírala jsem celej kelímek a poslouchala zase na mobilu písničky. Pak jsme se vrátily, chvíli ještě poseděli a jelo se. Cestou autem jsme se ještě s tetou stavily na zmzlině v Úštěku. Včera jsem chtěla jít na net a napsat, ale nešel. Dneska je to už v poho.
Dneska jsem šla se ségrou do krámu a koupit si časopis kvůli jednomu plakátu. V prvním stánku, do kterého jsme šly, tam ten časopis už neměli. Tak jsem musela do jinýho a jako tam ho naštěstí měli. Tak teď se hodlám dát ten plakát na zeď, ale musím si to celý trochu poupravit heh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavlína pavlína | E-mail | 3. října 2009 v 14:13 | Reagovat

jo kájo to jsme zažili toj sem já tvoje ségra jeto sranda stim mobilem ale blbě je to stim časákem 2 jsme to hledali O_O  :-!  :D  :-P  :-x  8-)  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama