Moje kecy

22.7//Heh...Co napsat? Nic :oD

22. července 2009 v 14:04 | xcarolinax
Hello blink.gif picture by SunLucy. Včera jsme byli na tom výletě ve Splavech. Ráno k nám přijela teta, že už pojedeme. V autě jsem si pustila písničky na mobilunota a poslouchala, že ano. Když jsme přijeli tak venku sedělo snad celý naše příbuzenstvo. Chvíli jsme tam poseděli a pak jsme s babičkou, ségrou a já šly do lesa nasbírat borůvky no. Nasbírala jsem celej kelímek a poslouchala zase na mobilu písničky. Pak jsme se vrátily, chvíli ještě poseděli a jelo se. Cestou autem jsme se ještě s tetou stavily na zmzlině v Úštěku. Včera jsem chtěla jít na net a napsat, ale nešel. Dneska je to už v poho.
Dneska jsem šla se ségrou do krámu a koupit si časopis kvůli jednomu plakátu. V prvním stánku, do kterého jsme šly, tam ten časopis už neměli. Tak jsem musela do jinýho a jako tam ho naštěstí měli. Tak teď se hodlám dát ten plakát na zeď, ale musím si to celý trochu poupravit heh.

20.7// Nuda prostě

20. července 2009 v 14:35 | xcarolinax

Ahojky
Jak se máte?? Já se mám...nudněEmoticône Pac Man 30. Byla jsem na facebooku a udělala jsem si pár kvízů. Jeden mě obvzlášť dostal jako. Ten kvíz byl _Co si o tobě myslí lidé na ulici_ tak mi vyšlo, že jsem kus!811!....takže hustý jako a taky tam byla jedná hustá otázka prej _Jsem ve společnosti neznámých lidí, uprdnu si hodně nahlas_ yay já myslela, že se zblázním smíchyEmoticône Pac Man 48. Ty kvízy jsou fakt na palicithwow.gif image by Salisko. Před chvílí jsem umyla nádobí a chystám si jít pustit nějaký film. To víte...nuda.
Zítra jedeme do Splavů na celodenní výlet s babičkou, ségrou a veze nás teta. Jedeme tam totiž za příbuznýma, oni tam jsou asi na 2 týdny na dovolené . Takhle tam jedeme už 3 rok. Minulý rok jsem nejela, protože mi bylo špatně.
Tak já si půjdu pustit ten film, už nemám co psát. Pahttp://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif

14.-19.7//Jsem byla u táty.

19. července 2009 v 21:19 | xcarolinax
Promiňte, že jsem se zase neozvala, ale byla jsem od 14. do 19.7 u táty. Teď tady napíšu co jsme každý den dělali. Nemusíte to číst.
Úterý
No tak v úterý nás táta vyzvedl a hned jsme jeli do lesa na houby, protože je táta na ty houby jak nemocnej. Moc se mi nechtěloEmoticône Pac Man 52, ale tak co dalo dělat že. Brouzdali jsme po lese a houby nikde, ale za to tam bylo borůvek jak nevim co. Tak jsme aspoň nasbírali borůvky...asi tak 1 kg, jinak jsme nemohli jít. Taťka chtěl totiž udělat borůvkový koláč. Zpátky cestou k autu se táta pořád zastavoval u borůvek a mě to už nebavilo, jak jinak, tak já takový na mojí ségru Páju a nevlastní ségru Kačku (4 roky jí jsou), že budeme protestovat. Tak jsme potom začely všechny tři řvát jak paka na celej les hahaha!568!. Nakonec jsme pak šli. Po obědě jsme se šli ještě projít na cyklostezku a naplánovali jsme si s tátou, že bysme mohli jít na kolo nějaký ten den. Potom ještě večer Kačka nechtěla spát, zrovna když jsem šla z koupelny kolem pokojíku tak jí slyšim jak řve protestujem, tak jsem se mohla přetrhnout smíchyEmoticône Pac Man 38.

Středa
Na středu jsme si naplánovali společný výlet do Prahy kromě Tomáška (můj nevlastní 2 letý brácha), protože má neštovice. Jeli jsme tam rychlíkem tak jsme tam byli rychle. Hned jak jsme tam přijeli tak tam liloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. jak z konve a ještě k tomu byla bouřkapixel . Rozhodli jsme se jít do jednoho centra kde je podmořský svět. Bylo to tam fajn. Potom jsme šli směrem k Palladiu omrknout obchody. Táta nám chtěl koupit něco k vysvědčení, ale nakonec si jenom ségra vybrala tričko a já nic. No chtěla jsem conversky, ale jelikož jedny už mám tak jsem měla smůlu a ještě ke všemu jsou tak drahý to je strašnýýýý, ale když ony jsou tak krásný. Když jsme to tam už prolezli, namířili jsme si to k vlaku a jeli domů.
Čtvrtek
Ve čtvrtek bylo vedro. Dopoledne jsme zůstali doma a odpoledne jsme jeli na menší výlet u nás ve městě a pak jsme jeli do krámu a domu. Moc toho nebylo.

Pátek
Tak na ten pátek jsme si naplánovali s tátou ty kola a dopoledne jsme jeli. Bylo taky děsný vedro a pařákObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211100%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., ale na tom kole to šlo. A moc se mi to líbilo, jeli jsme podél Labe a chatek a bylo to fakt super. Odpoledne teta s Kačkou a Pájou jela na koupák a já zůstala s tátou a Tomem doma. Mezitím co Tom spal, tak jsme s taťkou pouklidili. Když se Tom vzbudil tak jsem byla na notebooku a přišel ke mně tak jsem mu tam pouštěla šmouly a jiný blbiny. Mezitím se přihnala bouřka a pršeloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Potom ve 2:22 min. ráno jsme se vzbudila a byla další bouřkapixel .

Sobota
V sobotu jsme zůstali doma, protože venku pršeloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a bylo zataženo. Jenom teta s holkama šla do Zoo. Já jsem zůstala s tátou zase doma, protože se mi nikam nechtělo.

Neděle
No a v neděli což je dneska jsme jeli domu.

3.6// Odjezd na týden do Krkonoš

3. července 2009 v 16:31 | xcarolinax

Ahojky lidičky. Zítra odjíždím s mamkou a ségrou na týden do Krkonoš, takže tady na blogu nic nebude. Do Krkonoš si taky beru foťák takže budu fotit, jak jen budu moc a pak sem fotky dám. Snad se počasí vydaří a z těch fotek něco bude lol.gif lol image by Enidta. Tak se mějte papa

1.6// Co všechno se seběhlo za poslední týden

1. července 2009 v 15:55 | xcarolinax
Minulou středu jsme měli rozlučku, která dopadla fakt dobře, ikdyž se na ní trénovalo na poslední chvíli !968!!568!. Pár lidí z 9 to chytlo a začali brečetEmoticône Pac Man 53 . Mimochodem já jsem byla v pohodě, ikdyž mi to je lítoEmoticône Pac Man 27, že se s těma lidma neuvidim..nwm no. Pak jsme ještě dostali hrnečky a pamětní list blink.gif picture by SunLucy. Po rozlučce jsem šla hned domu . Pár lidí od nás ze třídy zůstalo ve městě a šli se opít , paráda ty jo.Druhej den nevypadali moc dobře !811!...ani se nedivim. V pátek jsem zůstala doma, protože se šlo se školou do kina na Kozí příběh a na to se mi fakt nechtělo. O sobotě a neděli jsem měla docela blbou náladu, protože končíme na základce a už se prostě s lidma ze třídy moc neuvidíme.Poslední školní rok na zš utekl neskutečně rychle. V pondělí to bylo normal, nic jsme nedělali a já se zase nudilaEmoticône Pac Man 40. Včera, tedy v úterý bylo vysvědčení, které u mě dopadlo dobře a to jsem se moc neučila. Mám šest 2 a jinak samý. Potom co se dorozdalo vysvědčení, tak nám učitelka nalila dětský šampáňo !811! . Tak jsme si jakože připili Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211036%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.a popřála nám úspěch na další škole :)). Před školou jsme se ještě rozloučili a někteří neudrželi slzy až na mě (opět).

19.6.Pohoda den :o))

19. června 2009 v 17:35 | xcarolinax
Ahojky. Dneska byl poslední den, kdy jsme odevzdali už všechny učebnice. Druhou a třetí hodinu jsme šli všechny devítky do tělocvičny nacvičovat na rozlučku. Nakonec se naše scénka ,,Pošta pro tebe" zrušila, jak jsem psala minule, tak jsem tam měla hrát menší roli. Myslim si, že jo to škoda. Lidi by to určitě pobavilo, ale co se dá dělat!968!. Během hodiny zeměpisu jsme koukali na nějakej dokument a odevzdávali jsme učebnice. Pak jsme měli češtinu a mohli jsme si dělat co jsme chtěli ......a byly docela haldy!568! s jedním kámošem...jsme z něj umírali smíchy (nebudu rozepisovat XD).

11.6// Dva dny bez naší třídy

11. června 2009 v 19:02 | xcarolinax
Zdarec všem . Dneska jsme dorazily jen tři holky od nás ze třídy do školy. Ostatní jeli na školní výlet dneska ráno a vrátí se až zítra k večeru. My holky jsme šly do vedlejší třídy do céčka a bylo to tam v pohodě až na to, že mě bolela hlava...hrůza Emoticône Pac Man 51. Tak ještě zítra musíme v céčku vydržet a zrovna takový blbý hodiny mají !616!*radši nemluvit*.
Pa Carol

4.6.//Jazykový test z AJ

4. června 2009 v 17:10 | xcarolinax
Tak vás zdravím. Dneska jsem nebyla ve škole, ale byla jsem na rozřazovacích testech z angličtiny, jak jsem psala v předchozím článku. Ráno v osm hodin na mě zazvonila Denča a šli jsme ještě zazvonit na Pavlu, která měla být už před domem. Denča na ní zvonila přede mnou v 7:55. Když jsme tam došli, tak tam ještě nebyla a to nám měl jet trolejbus 8:16 a v něm kámoška Denči a Pavly ze třídy. Pak teda Pavla přišla a bylo myslim 8:13 a to už jsme pospíchaly na trolejbus málem nám ujel před nosem, ale stihly jsme ho a taky tam byla jejich kámoška. Pak ve městě jsme měli sraz ještě s dvěma kámoškama a mohlo se jít. Jak jsme dorazili do OA tak tam bylo plno lidí. Podle informací na tabuli jsem se dostala do třídy, kde jsme psali jazykové testy. Jinak ty testy vůbec netušim jak u mě dopadnou, ale snad to nebude nejhorší.

3.6// Zrovna mě nic nenapadá :oD

3. června 2009 v 17:15 | xcarolinax
Ahojky. Tak dneska byl den i škola docela v pohoděi_0714.gif image by Salisko. U nás ve škole je docela nuda, ale nacvičujeme na rozlučku a já hraju v jedný naší scénce roli, ale opravdu hodně malou roli. Zítra nejdu do školy takže to je super, ale ráno jdu s mojí kámoškou Denčou a s ještě jednou kámoškou na OA na rozřazovací testy z angličtiny. Takže dneska se musím naučit na angličtinu jinak ty testy dopadnou katastrofálně, ale oni dopadnou i tak. A teď se jdu radši učit tu ájinu. Papaap

31.5// Dnešní den v Teplicích

31. května 2009 v 20:58 | xcarolinax
↑↑(Tady zrovna zpívali písničku Včelku Máju )↑↑
Ou tak dneska jsme byli v Teplicích na otevření lázeňské sezony a bylo to fakt super, hlavně skupina Nightwork i počasí se vydařiloObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211100%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Jak jsme přijeli tak jsme chodili po stáncích, až jsme došli do parku, kde byly koně a mohlo se na nich jezdit a moje ségra obzvlášt neodolala, a tak se na jednom koni projela. Pak jsme se zase vrátili ke stáncím a u jednoho na náměstí jsme viděli herečku Šárku Ullrichovou ze seriálu Ulice. Po cestě jsem si koupila 2 placky Hello Kittya pak jsme se stavili u jednoho koncertu, kde zpívali rock, ale to se nedalo vydržet, protože děsně řvali. Protože byli teprve 3 hodiny a nechtěli jsme tam čekat do 5 hod. na skupinu Nightwork tak jsme se šli projít k jednomu parku, kde jsou lázně ve kterých jsem před pár lety byla, taky jsme se stavili v jedné kavárně a šli jsme zpátky k tomu koncertu. Když už jsme tam byli tak jsme na poslední chvili zjistili, že Nightwork vystupují u jinýho koncertu. Naštěstí ten druhý byl blízko tak jsme to stihli a místo mezi lidma bylo fajn a viděli jsme na ně. Nigtwork zpívali Včelku Máju a nějaké písničky, které moc neznám a jako poslední a očekávanou písničku zpívali Globální oteplování a byli fakt suprovíicon_38.gif image by Salisko. A tím dnešní den končí.

30.5.//PC zpět doma

30. května 2009 v 15:56 | xcarolinax
Tak počítač už máme zpět doma icon_lol.gif image by blondie112233 z opravny a vypadá to, že už snad bude ok, protože už tam byl hned 2 za sebou. Po první opravě jsem ho dostali domu a začal zase blbnout a objevila se stejná chybasick-1.gif image by Salisko, tak jsme ho odvezli zase zpátky, aby ho opravili znovu. A teď už je doma a je v pohodě, tak doufám, že to tak zůstane.

Moje nejoblíbenější písničky

30. května 2009 v 12:08 | xcarolinax
Seznam mých nejoblíbenějších písniček.

Stále nemáme náš počítač opravenej, ale teď mám za něj náhradu na čas neurčitý.

22. května 2009 v 13:36 | xcarolinax
Ahojky lidičky teď je tady u nás momentálně bouřkapixelObrázek “http://img.libimseti.cz/s/%211013%21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...tak bojim, bojim. Jsem to se ségrou stihla domů ze školy jen tak tak. Jinak dneska u mě škola ušlaicône 4. První hoďka dějepis, psali jsme.Druhou hodinu jsme měli chemii a jenom jsme opakovali všechno možný.Pak byla matika a psali jsme opravnou prověrku, protože z předešlý prověrky ty známky byly nic moc. A čtvrtou hodinu byl zeměpis a byla jsme zkoušená s mojí nej kámoškou Pájou, jak jsme se vsadily.No a poslední hodinu čestina a opakovali jsme pravopis, protože v pondělí budeme psát....no, prostě nuda. Aby jste se nedivili, tak píšu z vypůjčeného počítače.Ten náš stále není opravenej.

Omluva

11. května 2009 v 17:07 | xcarolinax
Ahoj lidičky. Omlouvám se, že jsem na blog v poslední době nic nepřidala, ale od minulýho pondělka nemáme PC, protože je rozbitýEmoticône Pac Man 53. Jinak teď jsem na počítači u mamky v práciEmoticône Pac Man 45. Až budeme mít počítač tak sem napíšu něco víc. Tak se mějte.... (už chci mít PC doma já to nevydržím....ááááá!616!)

11.4.//Nákupy v Praze

11. dubna 2009 v 18:07 | xcarolinax
Ahojky všem blink.gif picture by SunLucy. Jak jste si už všimli z nadpisu tak dneska jsem byla v Praze s taťkou. Nejdřív jsme šli z nádraží na Václavák a stavili jsme se v New Yorkru tam mají stejný věci jako tady u nás takže jsem si tam nic nekoupila. Pak jsme si to namířili do knihkupectví a koupila jsem si knížku od Lenky Lanczové - Potížistka - fakt nádherná knížka, kterou mi půjčila spolužačka a mně se tak zalíbila, že jsem si ji musela prostě koupit. Taťka cestou do KFC chodil do krámů se sportem takže zábavaEmoticône Pac Man 44, ale přetrpěla jsem toEmoticône Pac Man 29. Z KFC jsme šli směr dolu po Václaváku a k Palladiu. Po cestě jsme se stavili v Clockhouse a koupila jsem si červený tričko, na kterém jsou tenisky converse. No a v Palladiu jsme prošli všechny obchody, ale tam jsem si nic nekoupila a jsem taky ráda.

20.3// Nadpis....

20. března 2009 v 15:22 | xcarolinax
Čau...tak konečně je pátek a čeká nás víkend.....o víkendu budu muset udělat referáty, který nám nahromadili. To je strašný jako už skoro z každýho předmětu máme udělat referát a to jsem si myslela, že budeme mít klid když už jsme v tý devítce pixel. Jinak během příštího týdne by mi měly přijít dopisy ze středních škol jestli mě vzali nebo ne...tak jsem teda zvědavá no .
Dnešek byl ve škole upe hustej. První hodinu jsme měli děják a hráli jsme takovou hru, že učitelka řekne dotyčnýmu nějakou vyznamnou osobnost a my máme hádat v jakém období žil, jestli je to muž nebo žena atd. Ze začátku byli jenom kluci a pak šla Beri, která měla Marii Terezii a hned jak tam došla tak spolužák co sěděl vedle mě hned vykřikl na celou třídu Marie Terezie a bylo to dobře a celá třída se začala smát a učitelka že tohle nemá význam když takhle hádá ...takže sranda jako. Pak druhou hodinu jsme měli chemii(né byla v pohodě) jsme probírali Škrob (celulosu) a učitelka si vybrala 3 dobrovolníky (kluky) kteří měli vyrobit škrob tak všem třem se to povedlo, ale hustý bylo jak oni loupaly ty brambory. A pak už jsme měli matiku, zemák to jsme psali a jako nic moc teda a češtinu ta byla v poho. No a to je vše. Tak čauvec

17.2// Z mého života

17. února 2009 v 18:00 | xcarolinax
Ahojky lidičky..431..tak sem na blog píšu můj ůplně první článek, to je co říct, protože nejsem zrovna moc upovídanej člověk...
No tak pondělí a úterý jsem vcelku přežila po jarních prázdninách. Ano je tomu tak, prázdniny mám za sebou. Nejradši bych je prodloužila ještě o týden, ale co se dá dělat. Jinak prazdniny jsem strávila doma a šmejdila jsem s mamkou po krámech a konečně si koupila novou kabelku místo první, která se mi zničila a ještě jsem si koupila nějaké to oblečení, ale to tu psát nemusím...
Už nevim co psát..tak paa
Chcete už taky jaro? Já teda jo, zimu nesnášim...fakt ne ty jo.

Poraďte

7. října 2008 v 15:10 | xcarolinax
Ahojky lidičky ! Chtěla jsem se zeptat co by jste chtěli, abych dala na blog, protože mě vůbec nic nenapadá. Jestli třeba chcete nějaký film ke shlédnutí (nezaručuji, že zrovna najdu ten, který budete chtít), nějaké obrázky nebo nějakou hudbu atd...
Tak tedy napište do komentářů.
 
 

Reklama